Англійська мова є однією з найпоширеніших та найпопулярніших для вивчення у світі. Останнім часом спілкуватись англійською стало необхідністю, оскільки ця мова використовується всюди – від комп’ютера до повсякденних справ. Отже, починати займатися вивченням англійської потрібно якомога раніше, щоб оволодіти мовою на належному рівні.
Відомо, що найбільш зручний та продуктивний для засвоєння нових знань дитиною є період, який триває до 3-4-х років. Саме у цей час малюк найбільш відкритий для отримання та сприйняття нової інформації, а вивчення іще однієї мови вдається йому набагато легше, ніж у дорослому віці. Проте, важливо, щоб цей процес відбувався природно, цікаво та весело із обов’язковим використанням ігрових та інтерактивних методів.
У ДивоМІСТІ ми точно знаємо, що потрібно вашим дітям, як легко і невимушено залучити їх до процесу навчання. З цією метою наші досвідчені викладачі використовують найсучасніші та найпродуктивніші програми.

 

Тож, на заняттях з англійської ми:

  • збагачуємо активний словник дитини, постійно вивчаючи нові слова;
  • слухаємо та запам’ятовуємо англійські пісеньки та пальчикові віршики;
  • ліпимо, малюємо, розфарбовуємо, майструємо;
  • граємо у тематичні ігри за різними темами занять;
  • вивчаємо різні професії, знайомлячись з пов’язаними темами;
  • вчимося спілкуватися іноземною мовою з однолітками та дорослими.

Особливістю занять з англійської мови у ДивоМІСТІ є те, що навчання проходять не просто в ігровій формі, а ще й присвячені знайомству з певною професією та темам, що з нею пов’язані (кольори, родина, домашні тварини тощо).

Заняття проводяться у атмосфері англомовного середовища з використанням інтерактивної дошки, тематичних відео та аудіо матеріалів, книжок і барвистих картинок!
Ми займаємося у невеликих групах (до 6-ти дітей), що сприятливо впливає на мовну практику, дозволяє малюкам бачити свої успіхи та досягнення друзів, заохочує до нових звершень!
Записуйтеся на заняття прямо зараз і подаруйте дитині перспективне та яскраве майбутнє!

 

Відправте свою заявку тут

footer 304vqsf31glt2ll026r4zu

Про нас

Контакти

Top