« Розум дитини на кінчиках пальців. В. Сухомлинський »

Арт-квартал нашого ДивоМІСТА – це дивовижний креативний простір, де насправді відбуваються дива творчості та мистецтва!
Розвивати у маленької особистості любов до мистецтва та потяг до творчості потрібно і важливо. Оскільки саме це природне для людини бажання – створювати щось нове, користуючись власною фантазією, уявою, естетичним досвідом, вміннями та навичками – реалізує найважливіші людські прагнення до пізнання світу, себе і власних можливостей.

 

У Арт-кварталі діти зможуть обрати будь-який напрям, спробувавши себе у ролі справжніх митців, а саме:

 

Живопис

Навчання малюванню є важливим етапом у розвитку дитини, оскільки живопис як такий є інструментом самовираження та засобом спілкування зі світом. Будь-який результат під час живописних експериментів дитини є позитивним, незалежно від того, вийшов малюнок гарним чи ні, бо у процесі творчих пошуків у маленького художника розвивається ряд здібностей:

 • абстрактне, образне і логічне мислення;
 • фантазія та уява;
 • дрібна моторика;
 • посидючість, дозвільна увага, пам’ять;
 • естетичне бачення кольору, форми та композиції;
 • уміння реалізовувати свій задум до кінця.

Під час занять з образотворчого мистецтва у ДивоМІСТІ, у залежності від віку дітей, ми не лише оволодіваємо різними техніками малюнку, а й знайомимося з такими матеріалами, як пластилін, тісто, гуаш, акварель, пальчикові фарби, воскові крейди, гофрований та тиснений дизайнерський папір та картон тощо.

Не варто забувати, що навчання живопису є важливим чинником при підготовці до школи. Малюючи або створюючи свої перші шедеври з різних матеріалів для творчості , малюк проводить експеримент, а відтак розвиває креативність, пізнаючи світ, що обов’язково допоможе досягти успіхів у навчанні.

Чекаємо на ваших маленьких геніїв на заняттях живописом у нашому ДивоМІСТІ!

Ліплення

Спеціалісти з дитячої психології та педагогіки одноголосно дійшли висновку, що найкращим матеріалом для творчості з самого малечку є тісто для ліплення або пластилін. І це думка не лише дорослих, а й самих дітей! З яким захопленням та неймовірним інтересом вони завжди грають із солоним тістом: мнуть, катають, рвуть на дрібні шматочки, приліплюють до твердої основи.

Згодом діти, які займаються ліпленням, демонструють високі результати в інших видах як творчої, так і загальної розумової діяльності. І це не випадково, оскільки відомо, що творча робота з пластиліном, а згодом і з глиною, розвиває у дитини:

 • дрібну моторику і мовні здібності;
 • посидючість, увагу, сконцентрованість та координацію рухів;
 • просторове, образне і абстрактне мислення;
 • уявлення про прекрасне та інші естетичні категорії.

ДивоМІСТО запрошує на заняття у маленьких групах (до 6-ти чоловік) усіх маленьких скульпторів та гончарів. Наші творчі класи чекають на діток різних вікових груп!

Ляльковий театр

Театралізація – ось найкоротший та, часом, найцікавіший шлях дитини до розкутості. Граючи у театр та граючи у театрі дошкільнятко вчиться називати власні почуття, виражати їх, вперше приміряє на себе різні особистості та ролі, що допомагає йому зрозуміти інших людей.

Ляльковий театр для дитини іще й захоплива гра, де діють знайомі й улюблені герої, а ти сам можеш стати будь-ким і фантазувати-фантазувати…

 

Заняття у театрі ляльок для маленьких майбутніх акторів проходять у кілька етапів:

 • артикуляційні вправи;
 • елементарні театральні етюди;
 • робота у ігровій формі з ляльками-рукавичками;
 • ігри з пальчиковим театром;
 • вивчення невеличких діалогів, віршів, прозових текстів;
 • підготовка до виступів у виставах, які готує педагог тощо.

Це далеко не вичерпний список того, чим може зацікавити дошкільнят ляльковий театр та гра у ньому. Перегляд лялькового спектаклю –це складний психологічний процес, де формуються розумові здібності дітей, розвивається пам’ять, мова, почуття.

Ми з нетерпінням чекаємо на майбутніх артистів у ДивоМІСТІ!

Пісочна студія

Пісок привертав живу увагу дітей з давніх часів, тому вважається, що це одна з форм природної активності малюків, яка при загальному позитивному впливі на психічний стан, розвиває багато важливих умінь і навичок.

У психолого-педагогічній практиці досить давно використовується термін «пісочна терапія», який можна пояснити як спосіб спілкування зі світом та із самим собою, засіб зняття внутрішнього напруження, який підвищує упевненість в собі та відкриває нові шляхи для розвитку. Такий спосіб психотерапії дає можливість зібрати свій унікальний образ та картину власного світу.

 

Звичайно, ігри з піском у ДивоМІСТІ не можна вважати психотерапією у такому сенсі, проте, створення пісочної казки, або ігри з кінетичним піском надають маленьким фантазерам безліч прекрасних можливостей для розвитку, а саме:

 • розвинути пам’ять і увагу;
 • познайомитися з казковим світом, розкрити можливості власної уяви;
 • віднайти творчій потенціал;
 • ознайомитися з морально-етичними категоріями;
 • навчитися спілкуватися з різних тем.

Пісочна студія у ДивоМІСТІ створена для дітей різних вікових груп. Наші досвідчені педагоги з радістю допоможуть малюкам створити власний безмежний світ у межах маленької пісочниці, тож, приєднуйтеся до нашої цікавої та веселої гри!

Усі творчі напрями доступні навіть для найменших мешканців ДивоМІСТА, оскільки нашою програмою передбачено різні маленькі (до 6-ти діток) вікові групи дітей від 2-х до 6-ти років.

footer 304vqsf31glt2ll026r4zu

Про нас

Контакти

Top